Zbirka “Poezija iz Brčanske II”

Velika nam je čast i zadovoljstvo predstaviti zbirku literarnih i likovnih radova učenika i nastavnika naše škole. Radovi su nastali za vrijeme online nastave što ukazuje na snažnu volju i veliku ljubav naših učenika prema školi. Stihove su pisali školi za 47. rođendan te skupa održali tradiciju poklanjanja najljepšeg dara za Dan škole – zbirke Poezija iz Brčanske.
Zbog trenutne situacije nismo u mogućnosti organizovati promociju Zbirke ali vam možemo otvoriti njene elektronske stranice.
Ovom prilikom se želimo zahvaliti svim učenicima, njihovim roditeljima, učiteljima i nastavnicima na svesrdnoj podršci tokom proteklog perioda. Posebno se zahvaljujemo nastavnici Emini Džambegović koja je pripremila Zbirku.
Nadamo se da ćete uživati.

 

https://online.anyflip.com/lzrag/jnfl/mobile/index.html?fbclid=IwAR2YDETmH8BU5UY1VE6zsiy8dP1GDqKkrNXS1ccSkNhAZn3t_xd5HkWJPeY

 

Poezija-iz-Brcanske