Takmičenje iz debate na engleskom jeziku

Ponovo lijepe vijesti od naših učenika. Danas su učenici 9. razreda osvojili prvo mjesto na takmičenju iz debate na engleskom jeziku. Ekipu u sastavu: Belma Huseinefendic, Armela Mehdin i Amina Jahić vodila je nastavnica Azra Smajić. Takmičenje je organizovala Međunarodna škola Tuzla. Bravo za našu ekipu koja je školi donijela i novčanu nagradu u iznosu od 250 KM, koja će biti usmjerena za opremanje kabineta engleskog jezika tj.za kupovinu novog projektora.
Drugi dio takmičenja bio je iz drame na engleskom jeziku,a naša ekipa 8. razreda u sastavu: Zina Duvnjaković, Lejla Lugavić, Neira Prcić, Ajla Mujačić, Jelena Pejić, Davor Karadžin, Bakir Mujabašić i Vedad Atić nažalost, nisu osvojili jedno od nagrađivanih mjesta, ali su se odlično zabavili. Ekipu je vodila nastavnica Lejla Šabanović. Iskrene čestitke našim učenicima i njihovim nastavnicama!

Fotografija korisnika/ce Osnovna Škola "Brčanska Malta".