Obilježavanje Svjetskog dana štednje

Danas je u našoj školi bilo živo. Obilježen je Svjetski dan štednje nizom aktivnosti. Učenici Vc sa učiteljicom Almom Selesković, posjetili su MF banku, gdje su imali priliku iz prve ruke da poslušaju o važnosti štednje novca. Ljubazni domaćini su našim učenicima održali prigodna predavanja i uručili im skromne poklone. Nakon ove posjete, uslijedila je priredba upriličena za ovaj datum, sa ciljem podizanja svijesti učenika o važnosti štednje. Na priredbi su uzeli učešće učenici IIb, IVa, IVb, Vb i Vc sa svojim učiteljicama. Značaj obilježavanju Svjetskog dana štednje dali su i predstavnici Sparkasse banke koji su jučer posjetili odjeljenje 4.a, pričali im o načinima i važnosti štednje i racionalnog trošenja i uručili učenicima prigodne poklone. Učenici Va su također učestvovali u obilježavanju ovog dana sa svojom učiteljicom Aidom Suhonjić i nastavnicom engleskog jezika Eminom Džambegović.

[ngg src=”galleries” ids=”9″ sortorder=”73,72,74,71,70,66,64,65,67,68,69″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]